Published On: 19 Tetor, 2016

Të dy pinë kafe në Tiranë. A konsiderohet kjo një mbyllje e debatit Kosovë-Shqipëri?

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbërritur në Tiranë për të marrë pjesë në një emision televiziv, ai e ka shfrytëzuar rastin që të takohet edhe me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Rama, e ka publikuar në rrjetin social Twitter një foto me Thaçin.

“Pas një kafeje në Tiranë”, ka shkruar Rama sipër fotos dhe ka vendosur flamurin e Shqipërisë dhe atë të Kosovës.

edosaa-jpg-768x576edosaa1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...