Published On: 18 Shkurt, 2016

Të dy krerët fetar kanë një apel për politikanët

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava dhe Ipeshkvi, Dodë Gjergji, do të mbajnë sot një konferencë për shtyp, ku do flasin për aktivitetet e përbashkëta ndërfetare dhe do dalin me një apel për gjendjen e krijuar në vend. Konferenca mbahet në ora 12:45 në Rezidencën e Ipeshkvisë së Kosovës në Prishtinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...