Published On: 17 Tetor, 2016

Të dehur pengojnë policët në detyrë

Janë arrestuar dy të dyshuar në Gjakovë, pasi që të njëjtit në gjendje të dehur kanë ofenduar dhe penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...