Published On: 28 Maj, 2017

Të bësh mirë nuk të kushton asgjë, dhe këto fotografi e dëshmojnë më së miri

  • Ka qenë një javë mjaft e vështirë nëpër botë, me shumë lajme të këqija sidomos pas sulmit në Mançester.

Por ia vlen t’ua rikujtojmë se ende ka gjëra të mira në botë – dhe njerëz të cilët vazhdojnë të bëjnë mirë.

Në fotografitë që kemi mbledhur më poshtë nga MailOnline, ju do të mund t’i shihni gjestet e mira të disa njerëzve nëpër botë – të cilat, sado të vogla që janë, e bëjnë këtë botë të duket një vend më i mirë, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotot më poshtë:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...