Published On: 12 Gusht, 2016

Te Adem Grabovci nuk ka nevojë për konkurs, ja mundësia

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar dy numra personalë të deputetit të PDK’së Adem Grabovcit dhe i bën thirrje qytetarëve të telefonojnë, shkruan Gazeta Express.

“Numrat e publikuar ne këtë poster janë numrat personal të Adem Grabovcit. Nga përgjigjimet e publikuara deri më tani dhe nga ato që priten të publikohen po faktohet kapja e shtetit nga klani “Pronto”. Ky pushtet rrëzohet vetëm përmes presionit të secilit nga ne.” shkruan Vetëvendosje në rrjetin social Facebook.

Një nga numrat në poster është numri publik i deputetit të PDK’së që gjendet edhe në faqen zyrtare të Kuvendit të Kosovës./Gazeta Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...