Published On: 16 Shkurt, 2016

Tare: Brazilianin duhet ta shisnim te United

  • Lazio duhej ta shiste mesfushorin Felipe Anderson te Manchester United gjatë muajit të kaluar.

Këtë e thotë drejtori sportiv i klubit romak, Igli Tare, i cili ka zbuluar detaje të reja të këtij drejtimi.

Edhe gjatë verës së kaluar, ”Djajtë e Kuq” ishin të interesuar për Anderson, ndërsa muajin e kaluar ofruan 35 milionë funte.

”Kur ofertat vijnë, atëherë ne i analizojmë ato. Në klubet tjera, ata shesin lojtarët më vlerë dhe ky duhet të jetë shembull për ne”.

”Mund ta kuptoj se mund të përforcohemi me ato para, pra unë mendoj se ne bëmë gabim me Anderson”, u shpreh Tare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...