Published On: 28 Prill, 2016

Tara i bëri mbrëmë bashkë Bleron dhe Teutën (Foto)

Ditëlindja e gjashtë e Tarës i ka bërë përsëri bashkë ish çiftin e njohur të estradës, Bleron dhe Teutën.

Të rehatuar në dy lidhje të reja, Blero dhe Teuta u bënë bashkë për të festuar ditëlindjen e vajzës së tyre, Tarës.

Vajza simpatike dukej shumë e lumtur për këtë moment duke u shfaqur e buzëqeshur në prani të dy prindërve të saj./Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...