Published On: 21 Mars, 2016

Tallje me Gruevskin në rrjetet sociale, selfie para shqiponjës në Çair

Në një profil që mban emrin e liderit të VMRO-DPMNE dhe ish-kryeministrit Nikolla Gruevski është nxjerrë një foto e tij tallëse para shqiponjës në Çair. Fotoja ka marrë mbi 1 milionë pëlqime, por edhe komente, ku ndër to është edhe gazetari kontrovers dhe i pushtetit, Milenko Nedelkovski.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...