Published On: 15 Shkurt, 2016

Tali pyet se pse nuk po protestojnë tash për komandantët uzurpatorë, shoqatat e dala nga lufta

 

Driton Tali pyet me ironi se pse nuk po reagojnë tash OVL-të e UÇK-së pas publikimit të listave të uzurpatorëve, ku kanë dalur emra të shumtë komandantësh se janë uzurpatorë.

“E tashti, pas publikimit të “Listës së uzurpatorëve”, më intereson ta dijë se a do të reagojnë udhëheqësit e OVL-së UÇK (ashtu siç protestuan ashpër ndaj humorit të “Stupcave”) ndaj uzurpatorëve të cilët e keqpërdorën dhe e fyen Luftën e drejtë të UÇK-së, sakrificat dhe gjakun e dëshmorëve?!”, shkruan Tali. Shqiptari.eu

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. luli thotë:

    Edhe kjo deklaratë është shum tendecioze,në listen e uzurpatorëve pa dyshim se ka ndonjë ish luftetar,po si duket ata jane minoranc,si duket në këtë listë valles i prijn me se shumti ata te cilet luften e kan pa vetem ne televition.
    PSE SPO I MERRNI SHEMBULL ISH AUTONAOMASHAT,POLITIKANET,GJYKATESIT,AVOKETET,PROFESORET ETJ PSEE,KJO PO KUPTOHET …

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...