Published On: 15 Qershor, 2016

Tali për Grabovcin: Eu shyqyr që e paska marrë vesh këtë mesele ma në fund Ademi!!!

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Tali është tallur me deputetin e PDK-së, Adem Grabovcin, i cili dje e ka pranuar se Mali i Zi është futur disa kilometra brenda territorit të Kosovës.

Në një shënim në Facebook, Tali ka theksuar se pasi që edhe Grabovci e ka kuptuar se ku është kufiri, më askush nuk ka dilema se Demarkacioni me Malin e Zi është i dëmshëm, raporton Gazeta Blic.

Ky është shënimi i plotë i Talit:

 Adem Grabovci: Kufiri me Malin e Zi është zhvendosur pesë kilometra në brendi të Kosovës.

Eu shyqyr qe e paska marre vesh kete mesele ma ne fund Ademi!!!

Dhe tashti masi edhe Ademi e paska marre vesh kete pune (pas gati nji vjeti) nuk duhet me pas ma inson ne Kosove qe se ka te qarte se me kete demarkacion hupim na.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...