Published On: 27 Janar, 2016

Tali: O Isa mos shko me duar n’xhepa edhe në Bruksel!

Ish deputeti Driton Tali në një postim në fb, shkruan se kryeministri Isa Mustafa nuk do të duhet të shkonte në Bruksel në bisedime me Serbinë me duar në xhepa, për të mos na koritur, sigurisht këtë e thotë me shpoti, pasi një deklaratë të tillë e pat bërë në garën për Prishtinën, kur e kishte humbur betejën.

“Isa “o Tulipani bardhë”, pasi keni vendos me shku në Bruksel aman mos shkoni me duar në xhepa por merrni ka një çantë me vete dhe do letra se na koritët”, thotë Tali. Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...