Published On: 8 Tetor, 2016

Talenti i Manchester Cityt kundër Bersant Celinës (Foto)

Oleksandr Zinchenko do të përballet të dielën me bashkëlojtarët e tij te Manchester City, Bersant Celina e Sinan Bytyçi, që të tre janë huazuar në ekipe të ndryshme nga ekipi anglez

Talenti i Manchester Cityt, Oleksandr Zinchenko, i cili është i huazuar te PSV – pritet të luajë kundër Kosovës të dielën.

Talenti ukrainas, tha se të vetmit lojtarë që i njeh në Kombëtaren e Kosovës, janë Bersant Celinës e Sinan Bytyqit, i cili pret fitore ndaj tyre.

“Të vetmit lojtarë që i njoh nga Kosova që luajnë në Holandë janë Celina e Bytyqi, të cilët i njoh nga përgatitjet parasezonale me Manchester Cityn. Ata kanë potencial të mirë dhe kjo është një arsye më tepër që të presim lojë të mirë nesër. Qëllimi im kryesor është që të marrim rezultatin dhe ta ndihmoj skuadrën, unë jam i gatshëm”, ka thënë Zinchenko. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...