Published On: 1 Tetor, 2016

Taksistët në ‘Veterik’ theren më thika (Foto)

Rreth orës 16 në lagjen “Veternik” ka ndodhur një rrahje mes taksistëve.
Disa fotografi që i ka siguruar Lajmi.net, shihen se taksistët kanë pësuar lëndime të rënda trupore, pasi gjatë përleshjes ata kanë përdorur thika.

Ende nuk dihet shkaku që ka ardhur deri te zënka, por sipas disa informacioneve i theruri me thikë dyshohet se ka pasur probleme mendore.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ambulanca dhe policia që po merren me rastin. /Lajmi.net/

14527605_10154543683269362_93623914_n

14518564_10154543683364362_1671583039_n

14542767_10154543683274362_1143336903_n

14555547_10154543683259362_287330193_n

14555778_10154543683279362_964677465_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...