Published On: 29 Janar, 2016

Takimi Ostreni – Kasami, a po hapet rruga e koalicionimit

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami dhe ai i Partisë Uniteti, Gëzim Ostreni sot janë takuar në Shkup në kuadër të aktiviteteve për vlerësimin e situatës parazgjedhore dhe krizës politike në vend.

Në fokusin e këtij takimi siç mëson INA është edhe mundësia e bashkëpunimit të këtyre dy subjekteve. Krerët e dy partive nuk kanë dhënë detaje mbi takimin dhe temat që kanë shtruar në këtë takim. Në vazhdën e këtyre takimeve, partitë opozitare shqiptare pritet të takohen edhe me partitë e tjera. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...