Published On: 20 Maj, 2016

Takimet me presidentin e KOK-ut gjithmonë emocionale dhe të frytshme

Takimi me presidentin e KOK-ut është gjithmonë emocional dhe i frytshëm, ngase motrat Vesa dhe Bleta Vuniqi e filluan karrierën sportive në karate, në klubin e fuzionuar Besa Impex dhe Rrufeja dhe u ngritën në majet e karatesë botërore, duke ngritur cilësitë e tyre falë përkushtimit dhe angazhimit të përditshëm me sense-it kulminante si Mr. Morrone dhe Hidetaka Nishiyama.
Takimi me Besim Hasanin dhe Fadil Arifin, kryetarin e Federatës Nacionale të Kararatesë të Kosovës ishte festiv, sa emocional, shumë më shumë njerëzor, është një arritje përafruese për sportistët jashtë vendit duke ua bërë me dije edhe përgjegjësitë ndaj vendit, ndaj sportistëve dhe zyrtarëve të sportit të Kosovës. Shqiptari.eu

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...