Published On: 30 Korrik, 2016

Syri i Mustafës vëzhgon: Godet sërish Palin e Rexhën

Kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa prap ka postuar një shkrim në rrjetin social Facebook.
Në këtë shkrim Mustafa ka apeluar tek të deputetët e opozitës, Rexhep Selimin dhe Pal Lekajn, që t’i tregojnë hektarët e humbur të Kosovës.

Mustafa përmes këtij shkrimi po ashtu ka ftuar ata që të pranojnë publikisht se i kanë mashtruar qytetarët lidhur me këtë cështje, shkruan Gazeta Blic.

Ky është shkrimi i plotë i ti në Facebook:

Pali i AAK-së, Rexhepi i VV e disa të tjerë sot më cilësuan me fjalorin e origjinës së tyre, por asnjëri nuk pati guxim dhe gatishmëri të thotë ku janë hektarët për të cilët ia vunë flakën Kosovës.

Unë ju ftoj të dëshmoni për hektarët, ose të pranoni publikisht se keni mashtruar dhe të votoni demarkacionin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...