Published On: 14 Mars, 2016

Sy të mëdhenj dhe buzëqeshje të ëmbël. Kush personazh i njohur është ky fëmijë?

Miranda Kerr është e njohur anë e mbarë botës. Dhe gjykuar nga kjo foto duke u kthyer mbrapa në kohë, modelja tregon qartë bukurinë australiane, se në të ardhmen do të ishte një modele e suksesshme.

Si një fëmijë, tani 32 vjeqare, Miranda Kerr ka zotëruar pamjen e një kukulle me sytë të mëdhenj dhe buzëqeshje mbresëlënëse. Ja fotoja e 32-vjecares kur ka qenë e vogël.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...