Published On: 15 Janar, 2016

Svarqa: Ferizaj ishte si Las Vegasi

Kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, beson se po punon mirë dhe po përmbush premtimet që i kishte dhënë.

Në një intervistë për Ekonomia Online, numri një i këtij qyteti ka thënë se e kur e kishte marrë drejtimin e Komunës, Ferizaj i ngjante Las Vegasit, në kuptimin negativ, për shkak të numrit enorm të kazinove e lojërave të fatit.

Sipas tij, sot Ferizaj po shndërrohet në një qytet kulturor, duke konkurruar me dy kryeqytetet shqiptare – Prishtinën dhe Tiranën. /Klan Kosova/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...