Published On: 9 Shtator, 2016

Suspendohen zyrtarët e MPJ-së, të përfshirë në incident!

(E plotësuar) – Sekretari i Përgjithshëm në Ministrinë e Punëve të Jashtme, Fitim Sadiku dhe Drejtori i Financave i kësaj ministrie, Vlorant Gashi, janë suspenduar nga pozitat e tyre, pas incidetit të ndodhur në mëngjesin e sotëm në mes tyre.

Kështu thonë burime të Gazetës Blic brenda MPJ-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...