Published On: 24 Shkurt, 2016

Suspendohen tre policë për ryshfet

Tre pjesëtarë të Policisë së Kosovës të Njësitit të Komunikacionit Rrugor nga rajoni i veriut të vendit janë suspenduar nga puna dhe ndajtyre është iniciuar procedura penale mbi bazën e dyshimit marrje të ryshfetit në vlerë prej 20 euro.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 16:25 afër Zubin Potokut, përkatësisht pak kilometra para kufirit të Bërnjakut në drejtimin Kosovë-Serbi.

“Personi të cilit i janë kërkuar para është Esko Vatiq nga Novi Pazari i Serbisë, ndërsa policët e suspenduar janë dy të komunitetit serb dhe njëri shqiptar”, kanë thënë burimet. /KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...