Published On: 14 Qershor, 2016

Surprize: Ky do të jetë kapiten i Shqipërisë kundër Francës

Ansi Agolli do të mbajë shiritin e kapitenit në ndeshjen e së mërkurës ndaj Francës
Në një konferencë për mediat të mbajtur pranë hotelit ku është akomoduar Kombëtarja në Francë, Agolli dha se ndihej i vlerësuar për vendimin e De Biazit dhe në të njëjtën kohë, foli për përgjegjësitë që mbart shiriti i lënë nga Lorik Cana, pas kartonit të kuq që mori ndaj Zvicrës.

Agolli tha se kjo është një përgjegjësi e madhe, pasi përfaqëson 10 milionë shqiptarë.

“Është një kënaqësi mjaft e madhe si futbollist. Është maksimumi për një lojtar dhe shpresoj të jap më të mirën për këtë ndeshje. Përgjegjësia është mjaft e madhe. Janë 10 milionë shqiptar që do t’i përfaqësoj”, tha Agolli gjatë konferencës për media.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...