Published On: 27 Shkurt, 2016

Supergol nga El Shaarawy

  • Nuk janë dashur shumë minuta që Roma të kalojë në epërsi kundër Empolit.

Edhe pse po luajnë si mysafirë, Giallorossët që në minutën e pestë e zhbllokuan rezultatin.

Ndërsa nuk ishte gol dosido, por jashtëzakonisht i bukur.

Stephan El Shaarawy e pranoi topin në distancë nga porta, krijoi pakëz hapësirë dhe goditi magjishëm (5’). /Telegrafi/

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...