Published On: 21 Korrik, 2016

Super Hoxha, Partizani fiton me penallti kundër Ferencfaroshit

Partizani ka arritur të kalojë në turnin tjetër të kualifikimeve të Ligës së Kampioneve, pasi ka mposhtur me penallti ekipin hungarez të Ferencvaroshit.

Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 1-1, aq sa ishte edhe rezultati i ndeshjes së parë.

Heroi i takimit ishte Alban Hoxha, i cili ka pritur tre penallti të ekipit vendas, si dhe shënoi një penallti fantastike.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...