Published On: 30 Maj, 2017

Super formacioni që është i lirë gjatë verës (Foto)

  • Kjo verë do të jetë shumë e nxehtë, pasi shumë skuadra do të shpenzojnë miliona për të transferuar lojtarë të rinj

Por, janë disa lojtarë të cilët janë të lirë dhe gjatë verës mund të transferohen pa asnjë cent, e të cilët do të krijonin një skuadër fantastike,

Në mesin e këtyre yjeve është Zlatan Ibrahimovic, i cili ka kontratë me Unitedin deri në fund të qershorit, por nuk dihet nëse do ta vazhdojë.

Në listë po ashtu janë edhe legjenda e Chelseat, John Terry, ai i Romës, Daniele de Rossi dhe qendërmbrojtësi i Real Madridit, Pepe.

Formacioni: Caballero, Sagna. Terry, Pepe, Clichy, Lucas Leiva, De Rossi, Jesus Navas, Choupo-Moting, Ibrahimovic dhe Balotelli

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...