Published On: 27 Mars, 2016

Super-dëshmitari Nazim Bllaca a do ta çoj prapa grilave Azem Sylen (Video)

  • Në kuadër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, sonte është transmetuar dokumentari “Në dorë të Nazimit”, ku zbulohen detaje mjaftë interesante për super-dëshmitarin Nazim Bllacën.

Në këtë dokumentar janë publikuar për herë të parë krejt shkëmbimet mes Nazim Bllacës dhe Prokurorisë serbe. Po ashtu shpalosen detaje se si Bllaca është përpjekur të rekrutojë dëshmitarë për llogari të Beogradit.

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/sekseri-i-uck-se-dhe-milionat-e-zhdukura/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-vrasja-e-punetorit-te-bon-vivant-heshtja-dhe-lidhjet-me-kadri-veselin/

http://www.shqiptari.eu/tmerri-trondites-i-pa-ndeshkuar-serbet-ua-zinin-kokat-shiptareve-me-kafka-krijonin-llamba/

 

Shikojeni dokumentarin:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Llapjani thotë:

    Kriminelët tani po provojnë që ti përdorin mediat si mburojë. As te fëmijët nuk pijnë ujë, ato të dhëna fallco, që ti bindin opinionin. Zaten mjetet e informimit në Kosovë, po shërbejnë për gjithçka, vetëm për informim objektiv kurrë.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...