Published On: 19 Shkurt, 2016

Sulmuesit e Albin Kurtit ithtarë të PDK-së e SHIK-ut (Foto)

Personat që gjuajtën sot deputetin e VV-së, Albin Kurti duke se nuk janë qytetarë të zakonshëm.

Bëhet e ditur se është siguruar identiteti i tyre dhe se ata janë: Shkodran Sogojeva dhe Asdren Ademi, të dy këta anëtarë të PDK-së, dega në Fushë Kosovë.

Në fotot e mëposhtme këta shihen me figura të larta të PDK-së.
Elmi Reçica – një ndër eksponentët kryesor të organizatës SHIK, Hajredin Kuqi – Ministër i Drejtësisë, Besim Beqaj –
Gani Koci. Nuk mungojnë as Blerand Stavileci, Ganimete Musliu etj.

Shkodran Sogojeva dhe Ilmi Reçica
Shkodran Sogojeva dhe Ilmi Reçica
Shkodran Sogojeva dhe Ganimete Musliu
Shkodran Sogojeva dhe Ganimete Musliu
Shkodran Sogojeva dhe Hajredin Kuçi
Shkodran Sogojeva dhe Hajredin Kuçi

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...