Published On: 19 Gusht, 2016

Sulmuesi i Barcelonës transferohet në Inter?

Inter ka shfaqur interesim për sulmuesin e Barcelonës, Munir El Haddadi

Munir El Haddadi a shkëlqyer me Barcelonën në fazën përgatitore për sezonin e ri. Por, pavarësisht kësaj ai mund të huazohet te ndonjë klub tjetër.

Pas Valencias dhe Celta de Vigo, interesim për Munir El Haddadi ka shfaqur edhe Interi, raportojnë mediat spanjolle.

Munir pëlqehet nga , trajneri i ri i ‘Nerazzurrëve’, Frank de Boer. Ky i fundit kishte tentuar ta transferoj Munirin në kohen sa ishte në Ajax.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...