Published On: 8 Korrik, 2016

Sulmon gruan dhe vajzën, arrestohet

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij

Dje në Zubin Potok një person me etni serbe, është arrestuar pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht dy viktimat poashtu me etni serbe, (bashkëshorten dhe vajzën e tij), thuhet sipas raportit të policisë.

Me këtë rast i dyshuari është dërguar në mbajtje

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...