Published On: 27 Janar, 2016

SULMOHET shqiptari.eu!

 

Lexues të nderuar ju kërkojmë falje që për më shumë se një çerek ore ju nuk kishit qasje në faqen tonë, për shkak të një sulmi kundër faqes sonë. E falënderojmë teknikën që arriti ta rikthejë faqen tonë në gjendje normale. Por, pavarësisht të gjithave shqiptari nuk mund të ndalohet, që të pengohet e vërteta. Gjithashtu gjatë kohës që po rikthehej faqja jeni ballafaquar me problemin e shfaqjes së lajmeve më të hershme. /Shqiptari.eu

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ramiz Dërmaku thotë:

    E nderuara redaksi e portalit informativ “Shqiptari eu”, ju përshëndesim ngrohtësisht dhe ju dëshirojmë, shëndet të mirë, jetë të gjatë dhe suksese në detyrën që ja keni dhënë vehtit. Shqiptari Eu, është një Portal, mjaftë i pasur dhe tërheqës për të gjithë lexuesit. Portali “Shqiptari Eu ” , është ka një staf punues mjaftë të mirë, e ne mesin e tyre ndodhet edhe profesori i Ghuhës dhe letësisë shqipe, njëri ndër gazetarët më të mirë në trojet tona etnike dhe diasporë. Ky intelektual ky, atdhetarë ishte edhe kryeredaktor i gazetës kombëtare”Bota sot”. Ne këtë portal hasim tema të ndryshme,kombetare, historike, atdhetare, reportazhe, analiza, komente, portrete, aktivitete kombëtare,sortive, kulturore, intervista, aktualitete, fejtone, programe shkollore, etj etj. Prandaj ne ju përshëndesim përzemërsishte dhe ju dëshirojmë suksese në pune.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...