Published On: 6 Tetor, 2016

Sulmohet nga një shqiptar faqja e Federatës serbe të Futbollit (FOTO)

Sulmohet faqja e Federatës së Futbollit Serb nga një haker shqiptar. Portalit 34sad, raporton se sulmi ndaj faqes se Federatës së Futbollit Serb është kryer gjatë ditës së sotme. Sipas tyre, në mes të uebfaqes hakeri ka vendosur një fotografi dhe një porosi provokuese serbëve: “E hakuar nga A.K. Kosova po e luan ndeshjen në Shkodër, Shqipëri”. Lufta virtuale mes shqiptarëve dhe serbëve, duket se nuk ka përfunduar në këtë fushë, shkruan portali serb 34sad.com.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...