Published On: 7 Shkurt, 2016

Sulmohet nga bashkëshortja e djalit edhe nipi i tij

Një person është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e djalit edhe nipi i tij në Prishtinë.

Ankuesi ka njoftuar Policinë se kjo ka ndodhur pas një mosmarrëveshje që kanë pas.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...