Published On: 21 Gusht, 2016

Sulmohet në Serbi autobusi i “Ballistëve”

Është sulmuar autobusi i “Ballistëve” në territorin serb deri sa ktheheshin nga qyteti i Gentit ku Shkëndija luajti me ekipin belg Gent, në kuadër të xhiros së katërt të kualifikimeve për Evropa League.

 Autobusi i Shkëndijës është gjuajtur me gjësende të forta si gurë, hekur dhe mermer./Alsat.M/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...