Published On: 8 Janar, 2016

Sulmohet ministri Arban Abrashi

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale Arban Abrashi është sulmuar nga persona të panjohur, por që sipas qeverisë sulmi është bërë nga organizuesit e protestave të nesërme, opozita.

Në një reagim të saj Qeveria e ka dënuar dhunën e përdorur ndaj sulmit të veturës ku ndodhej ministri Abrashi.

Abrashi ditë më parë Vetëvendosjen e ka krahasuar me ISIS-in.  Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...