Published On: 26 Janar, 2016

Sulmohet me ngjyrë dhe gurë Hashim Thaçi, por jo nga VV’ja

  • Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi është sulmuar me gurë dhe ngjyrë sot, bëjnë të ditur burime brenda Qeverisë së Kosovës, raporton portali parrotlla.net. Vetëvendosje e kontaktuar nga Express, ka mohuar të kenë qenë sulmuesit aktivistë të saj.

Para pak minutash është raportuar se zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi është sulmuar me gurë dhe me ngjyrë nga aktivistët e VV’së.

Gazeta Express ka kontaktuar zëdhënësin e Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, i cili ka deklaruar se Vetëvendosje nuk e ka sulmuar Thaçin.

Sulmi ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhimi thotë:

    Ku pokan para per ngjyre kta rrebela

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...