Published On: 19 Shkurt, 2016

Sulmohet Albin Kurti në hyrje të Kuvendit (Foto)

  • Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është sulmuar me vezë derisa po hynte në objektin e Kuvendit, ku sot pritet të mbahet seanca e parë plenare për këtë vit.

Policia ka reaguar menjëherë dhe ka arritur ta arrestoj njërin prej tyre.

Ndërkaq tjetri ka arritur të ikë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...