Published On: 17 Maj, 2016

Sulmohen fizikisht dy femra në Gjilan

Dy viktima femra kanë raportuar se pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht nga dy te dyshuar meshkuj, transmeton Indeksonline.

Nuk raportohet për te lënduar. Lidhur me rastin njeri prej te dyshuarve eshtre arrestuar dhe me urdhër te prokurorit pas intervistimit është liruar ne procedure te rregullt, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...