Published On: 9 Gusht, 2016

“Sulmin” e armatosur ndaj Kuvendit dhe shtëpisë së Murat Mehës e orkestroi Qeveria dhe klani Pronto

 

Arbër Gashi

 

“Sulmin” e armatosur ndaj Kuvendit të Kosovës dhe shtëpisë së Murat Mehës e kanë orkestruar vet qeveritarët në krye me Hashim Thaçin.

Askund nuk mund të gjesh populll dhe qytetar më paqësor se në Kosovë.

Ushtrues të dhunës, kriminalitetit, tradhtisë kombëtare dhe shtetërore janë qeveritarët dhe klani mafioz Pronto.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...