Published On: 21 Gusht, 2016
Bota |

Sulm vetëvrasës në Turqi, raportohet për tetë të vdekur (Video)

Një shpërthim vetëvrasës ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Turqi, teksa një kamikaz hodhi veten në erë në një dasmë.

Ngjarja ndodhi në Gaziantep, qytet në kufi me Sirinë, teksa raportohet se tetë persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 30 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Guvernatori i qytetit tha se ngjarja është një sulm terrorist, por deri tani askush nuk e ka marrë përsipër organizimin e këtij akti vrastar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...