Published On: 8 Janar, 2016
Bota |

Sulm në një hotel në Egjipt, plagoset një turist

Persona të armatosur kanë hapur  zjarr mbi një hotel në një resort egjiptian të Hurghada, duke plagosur të paktën një turist, thonë raportet.

BBC raporton se lajmi është në zhvillim  e sipër dhe me zhvillimet e reja do të njoftoheni me kohë,përcjellë Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...