Published On: 6 Gusht, 2016

Sulm në Angli: 3 persona në gjendje të rëndë pas therjes me thikë

Policia angleze ka nisur një hetim pasi tre persona janë therur me thikë në një shtëpi në Volverhampton.

The Independent raporton se një person e ka lajmëruar policinë për rastin në orët e hershme të së shtunës, përcjell Express.

Policia ka gjetur dy burra në rrugë me plagë të thikës dhe një tjetër në një kopshtin e një shtëpie.

Personat e plagosur janë të moshës 27, 31 dhe 36 vjeçare dhe janë duke u trajtuar në spital.

Hetimi është nisur dhe zona ku ka ndodhur sulmi është bllokuar nga policia./Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...