Published On: 4 Maj, 2016

Sulm kibernetik nga krimi i organizuar në Kosovë ndaj Gazetës Shqiptari.eu!

 

Kanë kaluar më shumë se shtatë orë që kur u krye sulmi i tretë kibernetik në ditën e sotme. Sulmi ende nuk dihet se nga ka ardhur, por është e sigurt, se po vjen nga krimi i organizuar politik, nga miqtë e të arrestuarit Azem Syla, dhe miqtë e krimit të organizuar që fatkeqësisht po bartet edhe në LDK, partinë e themeluar nga Ibrahim Rugova, dhe që po rrënohet nga klika e saj kriminale.
Ne ju kemi njoftuar lexues të nderuar se jemi të atakuar në vazhdimësi nga perandoria e krimit kibernetik në Kosovë, dhe vetëm në ditën që Azem Syla u gjet në ndjekje nga policia, përkohësisht sulmet filluan të biejnë për dy ditë, për tu rikthyer fuqishëm pastaj, dhe sot për tu konkretizuar me një sulm të paparë kibernetik.
Ky sulm tregon se sa liberale, pra se sa i është zënë fryma lirisë në Kosovë, në ditën e vendimit për liberalizimin e vizave, 17 vjet pas luftës, pas 17 vjet geto.
Por, shqiptari se ka ndërmend të ndalet. Fati i atdheut mbi të gjitha! SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...