Published On: 6 Shtator, 2016

Sulm i egër i pitbullit ndaj pronarit të vet dhe një qeni të vogël (Video +16)

Një video shqetësuese është postuar online e cila shfaq një pitbull të egër duke sulmuar një qen të vogël të policisë para se ta sulmonte edhe pronarin e vet i cili kishte tentuar t’i ndajë.
Sipas personit i cili e ka publikuar videon në internet, Raphael Fortin, ai ishte me të dashurën duke vizituar Bostonin për një koncert të grupit të famshëm muzikor “Coldplay”, kur dëgjoi zëra dhe britma dhe kuptoi se diçka po ndodhte, përcjell Express.

Ata pastaj filmuan pitbullit e egërsuar që po sulmonte qenin e vogël dhe pronarin e vet që po tentonte ta largonte./Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...