Published On: 27 Shkurt, 2016

Sulm frontal ndaj LDK-së, në Kodër të Trimave, në Gjakovë dhe në Istog

Pas informatave për thyerjen e xhamave të selisë së LDK-së në Prishtinë nga persona të maskuar, koha.net mëson se incidente të ngjashme janë regjistruar edhe në Gjakovë, në Istog dhe në Kodër të Trimave në Prishtinë.

Arban Abrashi, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, ka konfirmuar këto informata për Koha.net.

“Mund të konfirmoj se edhe në Gjakovë, në Kodër të Trimave dhe në Istog janë thyer xhamat e zyrave të LDK-së”, ka thënë Abrashi.

Ai nuk ka mundur të konfirmojë nëse në këtë proces ka mbetur dikush i lënduar.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Cado thotë:

    Thyerje me kaq gure te medhenj, mund te be, vetem ndonje i deshperuar me vetveten e tij, i cili ka deshtuar ne pergjithesi!!!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...