Published On: 10 Gusht, 2016

Suarez shënon ndaj Sampdorias, asistim magjik nga Messi (Video)

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias,

Goli erdhi nga Luis Suarez në minutën e 16-të pas një asistimi nga Messi.

Kjo ndeshje është e karakterit miqësor dhe luhet në kuadër të Trofeut  Gamper.

Pas pesë minutash shënoi dhe Messi. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...