Published On: 28 Janar, 2016

Stupcat ironizuan edhe me kolegjet private (Video)

Grupi humoristike Stupcat, nuk janë marrë vetëm me UÇK-në, ata kanë ironizuar nëpër skeçet e tyre edhe me kolegjet private.
 Në videon më poshtë Stupcat satiren e tyre e kanë përdorur për të përshkruar gjendjen e arsimit në Kosovë, transmeton lajmi.net

Sipas Stupcave, në këto institucione mësohet në dy sisteme, atë të Al Capones dhe Pablo Escobar.

Nëse studenti është i aftë, atëherë do të bëhet kryeministër dhe tenderin e parë që e kap, 30 për qind duhet t’i çojë në kolegjin privat. /Lajmi.net

Video Player

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...