Published On: 2 Janar, 2016

Stupcat bllasfemojnë ‘komandantat’ e luftës, ja si vrisnin njëri-tjetrin (Video)

Stupcat e kanë goditur UÇK-në.  Në humorin e transmetuar në KTV gjatë natës së Vitit të Ri më 31 dhjetor 2015, ata kanë bërë një humor të titulluar “Plani strategjik”, në të cilin UÇK-në e prezantojnë si një organizim të përbërë me njerëz që nuk kanë shkollë më shumë se filloren dhe si persona që e vrajnë njëri tjetrin për çështje të uzurpimeve.

VIDEOJA:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Tahir Zeqiraj thotë:

    Është shpallë ashtu siqë kanë vepruar disa Idiota,disa vrastar që sodë është shifra e 1500 vetave,vetemë pas lufte. E zoti e di qka kanë bër gjatë lufte. Por më shpres,që një ditë të ndahen prapa grillave e mos të njullosenë ata që shkuanë të bejnë luftë e jo të vrasin bashkluftëtar për plane strategjike e përfitime përsonale të disa hajnave,të ciletë janë gjithënjë në pushtet e pozita të larta.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...