Published On: 24 Dhjetor, 2015

Studentja që u hodh nga kati i 11-të, ishte ndarë nga i dashuri

Një vajzë 20 vjeçare, studente në Fakultetin Ekonomik në Tiranë, është hedhur mbrëmë nga shkallët e brendshme të katit të 11-të të një pallati, duke i dhënë fund jetës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21.00. Studentja mësohet se quhej Klea Shyti dhe ishte banuese në qytetin e Fierit.

Sipas hetimeve paraprake, Shyti sapo ishte ndarë nga i dashuri dhe mendohet se ky ka qenë edhe shkaku për kryerjen e aktit ekstrem.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në një pallat pranë parkut të autobusëve dhe vajza është hedhur nga shkallët e brendshme, duke përfunduar në sheshpushimin e godinës, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...