Published On: 14 Gusht, 2017

Strootman i përgjigjet Juventusit

  • Kevin Strootman ka thënë se nuk është duke menduar për Juventusin, por vetëm për Romën

Ditëve të fundit është shkruar se Juventus është gati të paguajë 40 milionë euro për mesfushorin e Romës, Kevin Strootman.

Por, vet lojtari tha se është i fokusuar vetëm të Roma.

“Juventus? Nuk kam folur me askënd. Nëse ju shkruani diçka, nuk do të thotë që unë duhet të përgjigjem”, tha Strootman.

“Unë po mendoj vetëm për Romën. Unë jam gjithmonë në fushë, në stërvitje me lojtarët dhe nuk kam pse u përgjigjem këtyre pyetjeve”. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...