Published On: 19 Prill, 2016

Stresi e kap keq me politikën: Po na drejton një qeveri orgjie

Stresi me emrin e vërtetë Arkimend Lushaj, gjithmonë i ka shfaqur hapur bindjet e tij të djathta, apo dhe kritikat ndaj qeverisë së Ramës.

Por, në foton e fundit që ai ka postuar në profilin e tij në Instagram, akuzat ndaj Ramës marrin tone më të ashpra.

“Kjo foto shkon për ju që jeni krenarë me rilindasit, sepse në të vërtet njerëzit lindin dhe nuk rilindin hahahahahah…. Ky është kryeministri ynë aktual dhe njëkohësisht bën orgji me kolegët e vet dhe ju ofron poste qeveritare… Dmth na drejton një qeveri orgjie”,- shkruan Stresi.

Capture1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...