Published On: 10 Tetor, 2016

Stili i vjeshtës: Kombinoni veshjet e katër stinëve

Sezoni i ri nuk kërkon domosdoshmërisht rifreskimin e garderobës, ndaj tregohuni të zgjuara e mësoni të kombinoni veshjet e katër stinëve.

Veshjes gjithmonë i kushtojmë një vëmendje të veçantë, por me ndërrimin e stinëve gjithmonë vihemi në vështirësi për të zgjedhur veshjen e duhur.

Gardëroba jonë ndryshon dhe ne nuk e kemi idenë se cila është veshja, ngjyra apo prerja më në modë e sezonit që sapo ka hyrë.

Moda është një përsëritje tendencash, por prekjen e fundit e bëni ju duke personalizuar trendet sipas stilit tuaj.

Moti është freskuar ndjeshëm dhe duket se trupi kërkon vetvetiu një xhaketë a një shall.

Fotogaleria e mëposhtme përmbledh modën e vjeshtës 2016 sipas stilit të rrugës.

2

5

6

9

15

13

3

4

7

8

10

11

12

17

18

21

16

14

20

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...